Ca urmare a deciziei privind închiderea definitivă a Uzinei Cocso-Chimice din combinatul de la Galaţi, administraţia ArcelorMittal a lansat ieri, în cadrul unei întâlniri pe care a avut-o cu reprezentanţii sindicatelor de pe platformă, schema de plecări voluntare care se adresează exclusiv celor aproximativ 1.500 de cocsari.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa




































