Deşi ieri ar fi fost ultima zi în care angajaţii de la "ArcelorMittal" Galaţi ar fi putut opta pentru autodis-ponibilizare, administraţia colosului siderurgic a decis prelungirea cu încă o lună a plecărilor voluntare, astfel încât siderurgiştii se pot înscrie pe listele de autodisponibilizare până pe 30 aprilie 2009.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa




































