ArcelorMittal, cel mai mare producător mondial de oţel, a decis să oprească, pe o perioadă nedeterminată, producţia de oţel la o fabrică din apropiere de Chicago (SUA) şi va face reduceri de personal, se arată într-o declaraţie scrisă a reprezentanţilor ArcelorMittal, transmisă de cotidianul francez "Les Echos".
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa




































