Sectorul construcţiilor şi cel imobiliar au înregistrat creşteri de peste 30% în primul semestru al acestui an, comparativ cu perioada similară a anului trecut, a declarat, ieri, secretarul de stat în Ministerul Dezvoltării Lucrărilor Publice şi Locuinţelor (MDLPL), Horia Irimia, în deschiderea lucrărilor Congresului Internaţional Imobiliar, de la Bucureşti.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa





































