Bursa Construcţiilor
Revista Bursa Construcţiilor nr. 4 / 2026

DOLJ: CFR a atribuit contracte de cinci milioane de lei

A.T. Ştirile Zilei /

DOLJ: CFR a atribuit contracte de cinci milioane de lei

CFR SA sucursala Craiova a atribuit trei contracte de lucrări pentru linia Piatra Olt - Podu Olt, în valoare totală de circa cinci milioane de lei, fără TVA. Singurul participant la cele trei licitaţii a fost "Vest Construct" Braşov. Lucrările constau în punerea în siguranţă a versanţilor şi realizarea protecţiei liniei ferate.

Revista
BURSA Construcţiilor

Vreţi să fiţi la curent cu proiectele iniţiate sau în dezvoltare pe întreg cuprinsul ţării? Care sunt planurile autorităţilor locale în ceea ce priveşte investiţiile în construcţia de locuinţe, spaţii comerciale şi de birouri, infrastructură?

Vreţi să aflaţi noutăţile pe piaţa materialelor de construcţie?

Peste optzeci de pagini cu informaţii utile în revista "Bursa Construcţiilor"!

În exclusivitate - devize pe proiect, preţurile medii ale materialelor şi serviciilor de construcţii.

Aflaţi care sunt cele mai bune plasamente imobiliare ! Ce şi unde se va construi, care sunt proiectele în curs de execuţie şi toate informaţiile necesare unui investitor pe piaţa imobiliară (preţuri, tendinţe din Bucureşti şi din întreaga ţară).

Locuinţe

Piaţa Imobiliară

Proiecte

Amenajări

Fotoreportaj

Preţuri

Finanţare

Investiţii

Companii

Internaţional