Firmele din construcţii la care statul român are datorii vor acţiona în judecată Guvernul dacă până luni, 30 martie, acesta nu-şi va achita obligaţiile faţă de constructori, a declarat, saptamana trecuta, vicepreşedintele Consiliului Naţional al Întreprinderilor Private Mici şi Mijlocii din România, Ioan Mintaş.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa




































