Dezvoltatorul imobiliar austriac Immoeast AG, cel mai important investitor de pe piaţa imobiliară din România în 2007, a anunţat luni că se aşteaptă să înregistreze pierderi de 1,02 miliarde euro în trimestrul al doilea al exerciţiului fiscal 2008/2009 ca urmare a deprecierii unor active, informează APA.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa




































