Bursa Construcţiilor
Revista Bursa Construcţiilor nr. 2 / 2025

INFRASTRUCTURĂ SĂNĂTATEInvestiţii pentru Spitalul Colentina în valoare de aproximativ 18 milioane de lei

F.A. Ştirile Zilei /

Societatea Delta Antrepreniza de Construcţii şi Montaj 93 S.R.L. a câştigat licitaţia deschisă pentru la execuţia lucrărilor de reabilitare, retehnologizare şi modernizare a pavilionului medical B în cadrul proiectului de dezvoltare a pavilionului de cercetare a Spitalului Clinic Colentina, potrivit anunţului de atribuire publicat în data de 31 martie 2011 pe Sistemul Electronic de Achiziţii Publice.

Contractul i-a fost atribuit societăţii de către Spitalul Clinic Colentina în data de 16 februarie 2011, cu o valoare de 18,2 milioane de lei.

Revista
BURSA Construcţiilor

Vreţi să fiţi la curent cu proiectele iniţiate sau în dezvoltare pe întreg cuprinsul ţării? Care sunt planurile autorităţilor locale în ceea ce priveşte investiţiile în construcţia de locuinţe, spaţii comerciale şi de birouri, infrastructură?

Vreţi să aflaţi noutăţile pe piaţa materialelor de construcţie?

Peste optzeci de pagini cu informaţii utile în revista "Bursa Construcţiilor"!

În exclusivitate - devize pe proiect, preţurile medii ale materialelor şi serviciilor de construcţii.

Aflaţi care sunt cele mai bune plasamente imobiliare ! Ce şi unde se va construi, care sunt proiectele în curs de execuţie şi toate informaţiile necesare unui investitor pe piaţa imobiliară (preţuri, tendinţe din Bucureşti şi din întreaga ţară).

Piaţa Imobiliară

Proiecte

Amenajări

Preţuri

Finanţare

Investiţii

Perspective

Companii

Internaţional