Bursa Construcţiilor
Revista Bursa Construcţiilor nr. 6 / 2025

InvestiţiiMateriale din România pentru penitenciarele irlandeze

F.A. Ştirile Zilei /

Irish Prison Service (Serviciul Penitenciarelor din Irlanda) din Localitatea Longford, Irlanda organizează o licitaţie deschisă pentru achiziţionarea de materiale construcţii. Valoarea contractului este situată între 345.000 Euro şi 795.000 Euro.

Gama materialelor solicitate cuprinde: fier, gaze pentru sudură, echipament pentru sudură, cherestea, vopsea, ţiglă.

Operatori economici interesaţi de participarea la licitaţie trebuie să redacteze ofertele în limba engleză. Termenul limită pentru primirea ofertelor sau a cererilor de participare este 13 octombrie 2010.

Revista
BURSA Construcţiilor

Vreţi să fiţi la curent cu proiectele iniţiate sau în dezvoltare pe întreg cuprinsul ţării? Care sunt planurile autorităţilor locale în ceea ce priveşte investiţiile în construcţia de locuinţe, spaţii comerciale şi de birouri, infrastructură?

Vreţi să aflaţi noutăţile pe piaţa materialelor de construcţie?

Peste optzeci de pagini cu informaţii utile în revista "Bursa Construcţiilor"!

În exclusivitate - devize pe proiect, preţurile medii ale materialelor şi serviciilor de construcţii.

Aflaţi care sunt cele mai bune plasamente imobiliare ! Ce şi unde se va construi, care sunt proiectele în curs de execuţie şi toate informaţiile necesare unui investitor pe piaţa imobiliară (preţuri, tendinţe din Bucureşti şi din întreaga ţară).

Locuinţe

Piaţa Imobiliară

Proiecte

Amenajări

Smart City

Materiale

Preţuri

Finanţare

Investiţii

Consilier

Internaţional