Primăria Sectorului 3 a anunţat, ieri, că a primit din partea a 168 de asociaţii de proprietari (circa14.167 de apartamente), solicitări pentru obţinerea documentelor necesare în vederea înscrierii în programul de reabilitare termică. Până în prezent, alte 72 de asociaţii de proprietari (5.833 de apartamente) au depus solicitări de includere în acest program, însoţite de documentele necesare.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa




































