Bursa Construcţiilor
Revista Bursa Construcţiilor nr. 6 / 2025

Reuniune pe teme economice Malta-România

C.P. Ştirile Zilei /

Camera de Comerţ şi Industrie a României va organiza în data de 7 octombrie 2010 forumul de afaceri Malta - România intitulat "Malta - România - Oportunităţi pentru Investiţii şi Comerţ".

Evenimentul va avea loc cu prilejul vizitei oficiale în România a Excelenţei Sale domnul George Abela, Preşedintele Republicii Malta, însoţit de o importantă delegaţie de oameni de afaceri maltezi.

Reuniunea va include o sesiune plenară ce va cuprinde cuvântări privind aspectele economice din cele două ţări pe sectoare de interes comun. Cuvântările se vor ţine în prezenţa Preşedintelui Republicii Malta şi a unor înalţi oficiali români. La eveniment vor participa şi firme din domenile construcţii, energie regenerabilă, audit, consultanţă etc., precizează reprezentanţii Camerei de Comerţ şi Industrie a României

Revista
BURSA Construcţiilor

Vreţi să fiţi la curent cu proiectele iniţiate sau în dezvoltare pe întreg cuprinsul ţării? Care sunt planurile autorităţilor locale în ceea ce priveşte investiţiile în construcţia de locuinţe, spaţii comerciale şi de birouri, infrastructură?

Vreţi să aflaţi noutăţile pe piaţa materialelor de construcţie?

Peste optzeci de pagini cu informaţii utile în revista "Bursa Construcţiilor"!

În exclusivitate - devize pe proiect, preţurile medii ale materialelor şi serviciilor de construcţii.

Aflaţi care sunt cele mai bune plasamente imobiliare ! Ce şi unde se va construi, care sunt proiectele în curs de execuţie şi toate informaţiile necesare unui investitor pe piaţa imobiliară (preţuri, tendinţe din Bucureşti şi din întreaga ţară).

Locuinţe

Piaţa Imobiliară

Proiecte

Amenajări

Smart City

Materiale

Preţuri

Finanţare

Investiţii

Consilier

Internaţional