Porţiunea din Bucureşti până la km 19.500 (Moara Vlăsiei) a Autostrăzii Bucureşti - Ploieşti ar putea fi finalizată până la sfârşitul lui 2010, iar tronsonul de la Moara Vlăsiei până la Ploieşti ar trebui să fie gata cam în luna aprilie a anului viitor, a declarat, marţi, ministrul Transporturilor şi Infrastructurii, Radu Berceanu.
Articol disponibil numai pentru abonaţi.
Autentificare Abonaţi
Toţi cititorii revistei BURSA CONSTRUCŢIILOR au primit Gratuit ABONAMENT ca să poată avea acces la revistă.
Utilizator: cititorParola: bursa




































